Denizli Bilgisayar Sistemleri @ 2019

Yorumlar

Yurt ( Emre ULUTABAK - 20.07.2019 )

Denizli'ye gelmeden önce yakın çevredeki tüm yurtlar hakkında ön araştırma yapmıştım ve şehre gelince hepsini tek tek gezip yakından inceledim. İçlerinde en çok içime sinen yurt burası olmuştu. Kaydımı yaptırır yaptırmaz burda da bir ailem olacağını düşünmüştüm ve haklıymışım. Yurda geldiğim ilk günümde içten bir selamlama ile karşılandım ve bu cana yakınlık yıl boyu devam etti. Öğrencilerine her geçen gün nasıl daha iyi bir ortam sağlayabileceğini düşünen ve planlayan, ortaya çıkan en ufak bir problemde bile çözüm üretmek için çabalayan ve sorunu en kısa zamanda çözüme kavuşturan, bir sorun olsun veya olmasın istediğiniz her an yanlarına uğrayıp muhabbet edebileceğiniz ve fikir danışabileceğiniz, yeri geldiğinde düzenlediği etkinliklerle öğrencilerine sürpriz ikramlarda bulunup bizleri motive eden kurucu Zeynep ablaya ve Volkan abiye, her zaman güleryüzlü ve içten olup yıl boyunca yoğun bir emek harcayıp bize en iyi konforu sunabilmek için çabalayan ve bunu başaran, her zaman rahatlıkla sohbet edebileceğiniz Aysun abla ve Osman abiye, yıl boyunca sağladıkları nezih ve huzurlu bir ortam için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Eğer Denizli'de okuyacaksanız tertemiz, ferah, konforlu, güvenli, sıcak bir ortam ve yüksek kalitede hizmet sunan bu yurdu gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bence bu yurdu gezmeden nerede kalacağınıza karar vermeyin, çünkü burada sunulan hoş ortamdan mahrum kalabilirsiniz. :)

Yurt ( Yılmaz SARI - 20.07.2019 )

Yurtta kalmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim. Çok güzel ve samimi bir yurt. Eğer okul bitmiş olmasaydı yine buraya gelirdim..

Yurt ( Mücahit ACUN - 20.05.2019 )

5 yıldır Denizli'deyim.Ve bu süre zarfında farklı özel yurtlarda kaldım.29 Ekim öğrenci yurdu'nun diğer özel yurtlardan farklı olduğunu burada daha önce kalan arkadaşlarımdan da duymuştum.Gerçekten anlatıldığı gibi insanı evinde hissettiren;yöneticisinden güvenlik görevlisine kadar tüm yurt çalışanlarıyla tam bir aile ortamının oluştuğu çok güzel ve nezih bir ortam.. Yeni binasıyla,okula olan yakın mesafesiyle,temiz ve ferah odalarıyla,güler yüzlü çalışanlarıyla kendinizi büyük bir ailenin içerisinde bulacaksınız.. Denizliye geldiyseniz ilk adresiniz 29 EKİM ÖĞRENCİ YURDU olmalı.. Bu güzel ve nezih ortamın oluşmasında büyük çaba harcayan başta yöneticimiz Zeynep AŞÇI olmak üzere tüm yurt personeline sevgi ve saygılarımı sunuyorum..

Öğrenci velisi ( Ayşe ULUTABAK - 20.06.2019 )

Oğlumun Denizli'de olmasından dolayı gözüm hiçbir zaman arkada kalmadı çünkü yurt sahipleri Zeynep Hanım, Volkan Bey ayrıca Aysun Hanım ve Osman Bey her zaman oğluma abla ve abi oldular, aile oldular, desteklerini hiç eksik etmediler, oğlumun her zaman yanında oldular. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim, oğluma olan özlemim dışında hiçbir korkum ve endişem olmadı.

Öğrenci velisi ( Adil AKÇAY - 20.07.2019 )

Temizlik , işletmecilik başarısından öte öğrencimizi güvenle emanet ettiğimiz işletme.Tebrikler,başarılar

Yurt ( Aykut YILDIZ - 20.07.2019 )

Gayet iyi yurt arayan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim

Yurt ( Mehmet DEMİR - 20.09.2018 )

2015 yilinda yurta giriş yaptım.2 yıl sonra mezun oldum ama hala yurttan vaz geçemedim.Üniversiteyi tekrardan ayni yerde okumak istesem yine 29 ekim öğrenci yurdunda kalirdim.Bunun en büyük sebebi ise aile gibi olmalari. Temizlik bakımından olsun ilgi bakımından olsun harika bir yer.Denizliye gelecek olan arkadaşlara tavsiyem eğer evinizdeki gibi rahat bir yer ariyorsaniz 29 Ekim yurdunu seçin.Bana ailem gibi ilgi ve şefkat gösterdiğiniz için teşekkürler Zeynep abla ve Volkan abi😊

Yurt ( Orhun AVCU - 01.08.2018 )

Denizlide gördüğüm en sıcak, en temiz, en ilgili ve en sıcak dostlukların kurulduğu yurt. Bu sene burada bulunacağım :) Şimdiden teşekkür ederim Zeynep Abla ve Volkan Abi :)

Yurt ( Mert ARSLAN - 01.08.2017 )

Denizli'de ilk senemi bu yurtta kalarak geçirdim.Çok güzel ve özel zamanlardı. Bunun en büyük nedeni dürüst,kaliteli ve özgürlük ilkelerinden ödün vermeyen bi ortamdı. Bunu bize ve gelecek nesillere sağladığın için sana teşekkür ederiz.Seni seviyoruz Zeynep Ablacım :)

Öğrenci velisi ( Fatma AYDIN - 01.08.2016 )

Bir anne olarak yabancı bir şehirde olup gönlü rahat olmasi mümkün deģil hep bunu düşünürdüm yurt nasıl olacak geceleri disarlarda olur başına birsey gelirse diye aklım çıkıyordu ki zeynep hanım ve 29 ekim yurdunu göreviyle kadar önce çok inceledim nasıl nedir diye baktım ki zeynep hanımın iki tane çok tatlı bebekleri var onlara karşı olan sevgi ve titizliģini görünce birde yurtta ćalişan kişilerin samimiyetini görünce ićim rahat evime geri döndüm eşekten düşenin halinden eşekten düşen anlar annelik ćok zor gönül rahatlığı ile denizli 29 ekim yurduna teslim edebilirsiniz sevgilerle...

Yurt Denizli 'nin en iyisi ( Okan SEZER - 01.08.2016 )

Herseyiyle rahat edebileceginiz ailenizin de içinin rahat edebileceği bi yurt. imkanlar fazla...

Yurt ( Ceyda - 01.08.2016 )

Benim abim iki senedir bu yurtta kalıyor.Ve çok memnunuz.Abim cok sosyalleşti çünku ortamı cok ailevi bir ortam.Hatta dersleri de cok iyilesti cunku bi üst sınıflar onlara ders anlatıyor...

Yurt ( Sinan Dalbudak - 31.07.2016 )

Yurdun yöneticisi Osman abisiyle eviniz gibi hissedebileceğiniz bir yurttur kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yurt...

29 Ekim Erkek Öğrenci Yurdu ( Burak ŞAHİN - 30.07.2016 )

Arkadaslar yurtta tam bir aile ortami var dusunen arkadaslaf icin kesinlikle tavsiye ederim cunku bu aile ortaminin avantajini gunler gectikce cok daha iyi anlayacaksiniz...

Aile ortamı ( Bahri Can ÖZYURT - 30.07.2016 )

Aile sıcaklığını ve güvenirliğiyle denizlide güzel bir yurt...

Doğru seçim ( Mustafa ŞAHİN - 30.07.2016)

Üniversiteyi kazandığınızda en önemli konu olan barınma konusunu hiç tereddüt etmeden 29 Ekim yurdu olarak seçebilirsiniz, herkes birbiriyle aile gibi, gerek yönetim gerekse çalışan personel olsun evinizden uzak olsanız dahi size ev sıcaklığını aratmıyorlar, her konuda anlayışlı oluyorlar, eğer özel yurt adı altında aile ortamı arıyorsanız sonuna kadar tavsiye ediyorum...

Denizlinin gizli huzuru ( Emre KARACA - 30.07.2016 )

Denizlide okul ve yaşamın gizli huzur yeri bi çok dostluklar edinebilirsiniz... :)

Yurt ( İlker - 30.07.2016 )

Tercih ettikten sonra pişman olunmayacak bir yurt. aile ortamı var hemde ev rahatlığı var. Tek derdiniz dersleriniz olur bu yurtta :)

Aile ( Abdulkadir Güneş - 27.06.2016 )

ilk sene bu ortamı keşfetmelisiniz yatağınızda gece güzelce uyuyosunuz sabahına kahvaltınızı yaptınız etüt odasına geçtiniz dersinizi çalıştınız bir televizyon molası akşam oldu osman abimle kıyak keyifli sohbet çay eşliğinde kısacası aile ortamı ve rahatlığınız bu kapıda içeriye girmek için ne bekliyorsunuz ?

Yurt ( Eren Otlu - 18.06.2016 )

Denizlinin en samimi yurtlarından tam bir aile ortamı.

Yurt ( Mert arslan - 18.06.2016 )

Bu yurtta ilk senem ve yurt yöneticileri aile ortamındaki sıcaklıgı hiç aratmadıkların için çok teşekkür ederim.Yemeklerinden,oda temizligine kadar herşey gayet güzel gelip görmenizi tavsiye ederim.

Yurt ( Ferhat Kaplan - 17.06.2016 )

Denizli'deki 2. yılımda bu yurdu tercih ettim. Yurttaki imkanlardan çok memnunum, kaldığım süre zarfında en ufak bir sıkıntım olmadı. Gerek Zeynep ablam, gerek Volkan abim ve yurdun diğer çalışanları gerçekten çok sıcak kanlı ve ilgili insanlar. Tam bir aile ortamı. Eğer yurt arıyorsanız 29 Ekim'i mutlaka görün, pişman olmayacaksınız.

29 ekim erkek öğrenci evi ( Berkay Alkan - 14.06.2016 )

Denizli de olan yurtların en iyilerinden personeliyle muduruyle osman abisiyle eviniz gibi hissediceğiniz bir yurttur kesinlikle ilk tercihinizin burası olması lazım :)

Mükemmel ( Özgür Emre Yılmaz - 14.06.2016 )

Arkadaşlar bu yurtta ilk yılım çalışan kişiler olsun, yurdun imkanları olsun, gerekse kurucusu olsun her şeyi ile mükemmel kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yurt.

Yurt ( Ayberk Çakır - 14.06.2016 )

ilk yılımda burda kaldım 2yılımda da aynı yurtta kalıcam çok memnunum gerek çalışan gerek yurt müdürünün sıcak kanlılı abladan da öte anne gibidir hiç bir sıkıntı olmak sızın gerekli ihtiyaçlar mevcuttur gelip görmenizde sizin yararınıza ve pişman duymicağınız bir yurttur

Yurt ( Oğuz Dal - 14.06.2016 )

Özellikle üniversiteye yeni başlayacaklar için çok ideal bir yurt ,çok güzel bir aile ortamı var kesinlikle aç kalma gibi bir sıkıntınız olmayacak okula da 10-15 dk lık bir mesafesi var tercih sizin :)

Yurt ( GÖKHAN Kaplan - 03.07.2015)

Yönetimin ve Çalışanların bu kadar sıcAk kanlı olduğu aile sıcaklığını asla aratmayacak Denizli'deki güzel bir yurt ben 2 yıl kaldım ve en ufak bir sorun bile yaşamadım

Yurt ( Cenk Esen - 03.07.2015 )

Ben 3 yıl önce kalmıştım ilk öğrencileri bizler dik yurt gorevlileri gayet sıcakkanlı ve sozunde duran kişilerdir.

Yurt ( Ahmet Vatansever - 26.06.2015 )

1 senedir bu yurttayım ve kendi evimden ayırt etmedim. Zaten ayırt edemezsiniz çünkü Ailem gibidir orası. Sizde oraya gittiğinizde ve kalmaya başladığınızda aile ortamının ve arkadaş ortamının sıcaklığını hissediceksiniz.

Yurt ( Hakkı Can - 26.06.2015 )

Güler yüzlu insanlar. . . Guzel insanlar harika dostlarla tanışma fırsatı. . Temiz hizmet sunuyorlar. Ve zeynep abla harika bir yönetici. Paüye gelecekler buraya basvurmalı..

Yurt güzelliği ( Emrah Seflekci - 26.06.2015 )

Bu yurtta bir yillim geçti sayılır gerek yurt müdürü ablamiz gerek yurt ta çalışan değerli hizmetkarlarimiz bize her konuda yardım ettiler yurt konusunu burda sevdim gelecek olan kardeşlerim de mutlaka sevecektir hersey için çok sağol zeynep abla ve değerli eşi volkan abi

Yurt ( Berkay Cem İzer- 20.06.2015 )

Başta tereddütlüydüm bu yurda gelip gelmeme konusunda ama iyi ki bu yurdu seçmişim, gerek personeller olsun, gerek güvenilirlik olsun, rahatlık olsun, burada bir yılım çok iyi geçti. Burada ki samimiyet resmi bir ortamdan çok bir aile ortamı, bir ev gibi. Çok güzel dostluklar edindim, çok güzel anılarım oldu. Denizliyi bu yurtla tanıdım. 1 yıl daha Denizli'de olsaydım, eminim yine bu yurtta, bu aileyle kalırdım. Her şey için teşekkürler :)

Yurt ( Hüseyin Ceylan - 13.06.2015 )

Yurt ortamından çok aile ortamının hakim oldugu,personelinden yönetimine size her konuda yardımcı olmaya çalışan,bir abi,abla edasında samimi,içten insanların oldugu bir yurt.eger gerçekten evinizdeymiş gibi hissetmek istiyorsanız tavsiyem 29 EKİM ERKEK ÖGRENCİ EVİ'dir.Teşekkürler 29 ekim ve Aşçı ailesi...

Yurt ( Hüseyin DİRİARİN - 11.05.2015 )

Arkadaşlar 3 yıldır bu yurtta kalıyorum.3 yıldır burda kalıyorum çünkü bu yurtta aile ortamı var.Yani başınıza herhengi birşey geldiğinde veya herhangi bir ihtiyacınız olduğunda Volkan Abimi veya Zeynep Ablamı rahatlıkla arıyorum ve onlarda gercekten samimi bir şekilde bana yardımcı oluyorlar.Bu benim ve ailem için önemli bir artı.kısaca arkadaslar eğer yurtta kalacaksanız Denizlide 29 Ekim Erkek Öğrenci Evi'dir. Bu benim düşüncem.

Yurt ( Seyhun Arslan - 24.04.2015 )

Özellikle güvenilir ve dürüst çalışanları ve güler yüzlü personelleri çok değerli insanlar.Ne sıkıntınız olursa olsun sizi dinleyecek çözüm arayacak çözüm odaklı samimi sıcak insanlar...Güvenilir bir kurum...Hiçbir şekilde sizi sindirme veya baskı altına alamyı amaçlayan bir kurum değil...

Yurt ( Fatih Orhan - 17.03.2015 )

Pamukkale Üniversitesini kazanalı 3 yıl oldu ve 3 yıldır 29 ekim ailesi ile beraber yaşamaktan çok mutluyum ve 4. yılımda da burada kalmaya devam edicem. yeni gelecek arkadaşlarıma da tavsiye ederim burada her şey aile sıcaklığında. Tüm 29 ekim öğrencilerine yöneticilerine ve personeline her şey için teşekkür ederim.

29 Ekim Öğrenci Evi ( Muzaffer ÇAĞDAŞ - 16.03.2015 )

29 Ekim Öğrenci Evi=Kendi evim'in rahatlığı. . . Aslında bir öğrenci için bu söz her şeyi anlatıyor bence. Yurtta aynı çatı altında yaşadığım arkadaşlar olsun, gerek verilen hizmet olsun seni ailenden, aile ortamından ayırmayan bir yurt. Zeynep Abla'nın desteği hatta hiç bitmeyen desteği, Volkan Abi'nin babacanlığı, gerek güvenlik gerek zor günlerimizin destekçisi Osman Abi, tertemiz bir oda da kalmamız için canla başla çalışan Rabia Abla ve bir erkek öğrencinin yemek beğenmesi çok zor olsa da her yemeği bize sevdiren tontoş İsmahan Teyze zaten bir yurdu değil tüm Denizliyi sevdirdi bana. . . İyi ki şans yüzüme gülmüş ki o yurtta benimde yerim varmış. Yıllar sonra bile görüşmeye devam edeceğim ikinci ailem. Teşekkürler 29 Ekim ve ailesi...

29 Ekim Öğrenci Evi ( Caner Kaynarca - 05.07.2014 )

Denizlide bulunabilecek en temiz ve güvenilir yurtlaradan biridir. Akşam yemeği ve sabah kahvaltısı ile öğrencileri büyük zahmetten kurtaran 29 Ekime sonsuz güvenebilirsiniz.Gün geldi yataklara düştüm gün geldi zor günler geçirdim her zaman destek oldular, Denizlideki ailem oldular. Teşekkürler 29 Ekim teşekkürler Aşçı Ailesi..

29 Ekim Öğrenci Evi ( Halil Aytekin - 05.07.2014 )

Denizliyi bu yurt sayesinde sevdim sanırım. Kazandığım arkadaşlıklar beni oraya bağladı belkide. Yurt sahibi zeynep ablanın annemizden farkı yoktu. Hasta olduk evinden gelip bizi hastaneye götürdü. Temizlik , yemek vb olaylarda hiç sıkıntı çekmedik. Yemek saatini kaçırsak bile aç yatmamıza izin vermezdi zeynep abla . Her konuda bana yardımcı oldu ve hala oluyor . Denizliye gidecekseniz 29 ekim öğrenci evinde kesinlikle 1 sene geçirin. Siz kazançlı çıkarsınız.

... ( Ömer Mersin - 04.07.2014 )

Arkadaslar bu yurt ile en ilginc anisi olan benimdir 1.sinif bu yurtta kaldim malum arkadaslarla heves ettik eve ciktik arkadaslarla bozustuk maddi olarak zararda çabası, Netice kürkçü dükkanına geri döndüm iyiki varlar zeynep abla kucak dolu karşıladı...

29 Ekim Öğrenci Evi ( Mert Tunay - 04.07.2014 )

Denizlideki ilk senemde iyi ki burada kalmışım dediğim yurt 29 ekim.Yemek konusunda hiç sıkıntımız olmadı yurttan çok ev ortamı gibi sosyal etkinlikleriyle de güzel vakitler geçirdik herkesin gönül rahatlığıyla kalabileceği güvenilir bir yurt kayıttan hemen sonra tanıştım Zeynep abla ve Volkan abiyle yurdu gezerken kaldığım süre boyunca hiçbir zaman ilgileri ve samimiyetleri eksik olmadı.

29 ekim yurdu ( Furkan RAHMAN - 03.07.2014 )

Denizlide ki ilk yılımı bu yurtta geçirdim ve bundan dolayı da çok memnunum.Daha kayıtlara geldiğim zaman yurt ararken bu yurda ilk girdiğimde samimiyet,ilgilenilmesi,etkinliklerinin olması kısacası bu yurtta kaldığım için çok memnunum denizli de öğrenci olan arkadaşların da bu ayrıcalığı yaşamasını kesinlikle öneriyorumm.

29 Ekim Öğrenci Evi ( Cihan Gür - 03.07.2014 )

Özellikle denizliye yeni gelen 1.Sınıf öğrencilerin ve diğer bütün öğrencilerin mutlaka gitmesi gereken bir yurt, nedeni ise henüz yeni ayrıldığınız sıcak aile yuvasını yeniden bulmanız için en uygun yer, resmi bir iş kurumu değil, aile işletmesi altında güzel yemekleriyle, temiz odalarıyla,çok düzgün ve güzel bir hizmet bulucağınız bir yer daha ne diyebilirim ki ;)

19931993 ( Mehmet Ozan - 03.07.2014 )

Denizli nin en nezih ve güvenilebilir yurtlarından olması yanında tam bir aile havası içinde öğrenciler kalabiliyor.

29 Ekim Öğrenci Evi ( Oğuzhan SEVİNDİK - 03.07.2014 )

Denizli de yurt denince akla burası gelmeli, sıcaklık açısından olsun aile ortamından olsun son derece ideal bi yurt olduğunu düşünüyorum.

29 Ekim ( Mehmet Özer - 03.07.2014 )

Arkadaş gerçekten çok güzel ve rahat bir yurt kendi evimi aldığım için ayrıldım yoksa senelerce kalabilirdim. Yurdun küçük olmasından dolayı sıcacık bir yurt tüm herkesi tanıyıp iyi geçinebilirsiniz bu çok önemli arkadaşlar ayrıca yurdun sahibesi zeynep abla ve eşi tam bir abla abi düzeyinde her türlü konuda yardımcı oluyorlar. Her şey için teşekkürler ve arkadaş gerçek size ev konforunu verebilvek bir yurt.

teşekkür (.......... - 03.07.2014 )

Denizli de ilk yıl yurtta kaldım ve gerçekten çok memnun kaldım. bence yurtta kalacaksanız 29 ekimden şaşmayın...

Yurt ( Arslan Kurt - 03.07.2014 )

Denizli de bulabileceğiniz en iyi yurtlardan biri...

Yurt ( Semih Aykin - 03.07.2014 )

Denizli de bulabileceğiniz en iyi yurtlardan biri...

Yurt ( Semih Aykin - 03.07.2014 )

Yurttan ziyade zeynep ablanın gerçek ablaligi volkan abinin abi gibi sahip çıkması çok güzeldi 1 yılımı geçirdiğim bu yurtta kalmak bir ayrıcalık diyebilirim

mükemmel ( Ahmet Aycan - 02.07.2014 )

Beyler kampuse cok yakin bir yerdeyiz, ogrenci adam dolmusa butce ayrılırsa okul ev arasi ogrencilik hayati yasar.Yurdumuz kampuse yakin bu mevkide maddi olarak kalinilacak bedava denilecek bir yer verdigim para karşılığında tertemiz bir ortam, mis gibi ismihan teyze yemekleri ve bir numara yurt muduremiz Zeynep hocamiz tesekkurler bu imkanlar ve ortami yasattiniz icin.

yurt mu ev mi ( Enes Yildirim - 02.07.2014 )

Konaklama konusunda kararsiz arkadaslar ben evdede kalmis biri olarak ev , apart vb hic ugrasmayin tertemiz odamiz carsaflarimiz , yemeklerimiz veeeee bizi dusunen yurt yonetimi mac, sinema partileri, piknik mangal partileri hangi evde var bu ortam maddi manevi bize anlayışı ve ilgisi icin yurdumu cokkk seviyoruz geri kalan 3 yilimida tereddütsüz burdayim...

Yurt ( serin - 02.07.2014 )

Denizlide boyle bir yurt bulmak, yurt demek de dogru degil aile evi calisanlariyla ailelerin cocuklarini emanet edebileceginiz bir adres....

tesekkur ( Mustafa Yildirim - 01.07.2014 )

Kuzenimle kaliyoruz basta muduremiz Zeynep hocam ve enfes yemekleriyle annemden guzel yemek yapan Ismihan teyzemiz son 2 yilda buradayiz samimiyetiniz icin tesekkurler...

29 ekim ogrenci yurdu ( Barış KARAKAŞ - 01.07.2014 )

Denizlide ilk yilimi bu yurtta gecirdim ve 2. Yilda kalacagimdan icin ayri bi mutluyum. Ben yapı olarak hayatta yurtta yapamicagimi dusunuyodum taki yurt sahimi sayin Zeynep Asci ve esi Volkan abiyi taniyana kadar. Herkese tavsiye ederim denizlide okuyupta bu yurtta kalmayan kesinlikle pisman olur. 29 ekim yurdu ayrilcaliktirrrrrr .

Yurtlarin krali ( kazimcan kiyak - 30.06.2014 )

Gercekten Denizlideki en guzel yurtlardan biri denizlde gecirdigim 2 yilimi da bu guzel insanlarla gecirdim ve gercekten evimi aratmadilar bana.ilgilerinden dolayi cok tesekkur ediyrum ve herkese siddetle tavsiye ediyorum.

29 Ekim Öğrenci Evi ( Yaşar Dalkılıç - 30.06.2014 )

Kuzenim 2 yıldır burda kalıyor. bende bir ara ziyaretine geldim .burası yurttan ziyade daha çok ev, aile ortamı gibi bir yer.yemekleri de aynı şekilde harika. kalan ögrencilerin(kuzenimden biliyorum)herhangi bir derdi sıkıntısı olduğunda müdüresi Zeynep hanım yardımcı oluyor. kalanların veya kalıcak öğrencilerin herhangi bir sıkıntı yaşıycagını zannetmiyorum . herhangi bir konuda sıkıntıları olduğu zamanda zaten Zeynep abla tarafından hallediliyor. dediğim gibi ben bile gittiğimde yurtta aile sıcaklıgını buldum. kalan öğrencilerin anne babalarının da gözlerinin arkada olduğunu sanmıyorum çünkü Zeynep abla ve Volkan abi yeri gediğinde öğrencilere anne baba şefkatiyle yeri geldiğinde bir arkadaş dost ilgisiyle yaklaşıyorlar. ilgi ve alaka üst seviyede. Denizlide olsam ilk geliceğim yer burası :) çalışanlara, zeynep abla ve volkan abiye ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum :)

. ( Engin Kömürcü - 29.06.2014 )

Denizlide kalabileceginiz guzel bir yurt ben iki sene kaldim iyi ki kalmisim ve hic pisman olmayacagima eminim size tek diyebilecegim bu yurtta kalmak bi ayrilacaliktir ve denizlide.her turlu yardim edecek calisani ve sahibleri oldugunu bilin ve orasi bir yurtt degil sadece aile ortami yani eviniz gibi

29 Ekim Öğrenci Evi ( Meriç KUŞ - 28.06.2014 )

Denizlide kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir adres... sosyal etkinlikler , güzel arkadaşlıklar ,lezzetli ev yemekleri ve daha bir sürü güzellikler. Denizliye yeni gidecek arkadaşlara tavsiye edebiliceğim yer 29 Ekim Erkek Öğrenci Evi

29 Ekim Ögrenci Evi ( Eren Yıldırım - 28.06.2014 )

Yurt ortamından çok aile ortamının daha ön planda olduğu, çalışanların ve sahiplerinin kalan öğrencilerle kendi evlatları ve kardeşleri gibi ilgilenmeleri en güzel özelliğidir.

29 Ekim Ögrenci Evi ( Emine Akman - 27.06.2014 )

Denizli de oğlum kazandığın da kayıt işlemlerinde tanıştım sizlerle.. İyi ki de tanışmışım.2 yıldır oğlum orada okuyor ve bu yurtta kalıyor.Biz çok memnunuz,temizliği,yemekleri,olması gereken gibi.Oğluma da bir anne gibi sahiplenen Zeynep Aşcı hanıma çok teşekkürler...

29 Ekim Öğrenci Evi ( Mert Karadeniz - 27.06.2014 )

2 yıldır bu yurtta kalıyorum güvenirliği , samimiyeti ve birçok bakımdan Denizli'de ki iyi yurtlardan diyebilirim. Yapılan etkinlikler , geziler , sağlanan imkanlar . Kurucularıyla , çalışanlarıyla kendinizi asla yalnız hissetmeyeceğiz sıcak bir aile ortamı .

29 EKİM ÖGRENCİ EVİ ( İsmail Kaçar - 27.06.2014 )

2 Yıl bu yurtta kaldım iyikide bu yurtta kalmışım zeynep ablaya ve volkan abiye çok teşekkürler her yeni gelen arkadaşıma tavsiye ederim.

Ev ortami ve sosyal etkinlikler ( Gonca Acik - 27.06.2014 )

Güzel hijyenik ve mükemmel bir yurt ortaminin yanisira sosyal etkinlik faaliyetleri olmasi ( sinema, piknik, spor organizasyonlari ) harika herkese kesinlikle tavsiye ederim.

29 Ekim Öğrenci Evine Teşekkür ( Emine Akman - 26.06.2014 )

Ilk kez cocugundan ayrilan tabiri caizle pinpirikli bir anne olarak oglumu sizlere emanet etmekle ne kadar dogru bir karar aldığımı kanıtlamış oldugunuz icin başta Zeynep Hanım ve Volkan Beye sizlerin vasıtası ile tüm çalışan personelinize çok teşekkür ediyorum.Duzeni temizligi ev yemekleriyle cok memnun kaldik.Calismalarinizin devamini diliyorum.

Aile sıcaklığı ( Ayşe Kurt - 26.06.2014 )

Oğlum ilk yurt bu yurtta kaldı,ikinci yılımızada burda devam edeceğiz.Yemekler hem çok çeşitli,hemde oğlum lezzetinden çok memnun.İlk yıl olmasına karşın oğlum kendini hiç yanlız hissetmedi.Zeynep Hanımın yakın ilgisiyle çocuklarımı emin ellerde.İçimiz çok rahat.Eviniz sıcaklığında biyer arıyorsanız kesinlikle doğru tercih tam bir aile pansiyonu

mükemmel ( Murat Dalkılıç - 26.06.2014 )

2 yıldır burda kalıyorum calisanlariyla, imkanlariyla, kurucusuyla yani kisacası herseyiyle mükemmel bir yurt. kesinlikle tavsiye ederim.

Yurt ( fahriye öter - 26.06.2014 )

Yurdunuz çok temiz ve disiplinli... Çocuklarımıza sıcak bir yuva anne baba şefkatide verdiğiniz için ayrıca teşekkürler.....

29 Ekim öğrenci evi ( İbrahim Usta - 26.06.2014 )

Merhaba arkadaşlar ilgilenenler için Denizli'de ilk yılımı bu yurtta geçirdim ve benim için çok güzel bir deneyim oldu yurt sahibimiz her zaman yardımlarını esirgemedi, hiç yalnız hissetmedim ve yurt imkanları çok iyi tüm imkanlar sağlanıyor hiç sıkıntı çıkmadı. Çok yakın arkadaşlıklar kurduk kesinlikle ilk yıl için tavsiye ederim kaliteli , güvenilir ve sıcak bir ortam :)

memnuniyet ( Mehmet Aldemir - 26.06.2014 )

Yeğenim bu yurtta kalıyor ve çok memnun.Öyle ki başka yurtta kalmayı bırakın,apart'da kalmayı bile hiç düşünmüyor.Aile ortamı sıcaklığını veren bu yurt'un sahipleriyle de tanışma fırsatım oldu.İşlerini gayet ciddi bir şekilde yapan Zeynep Hanım ve Volkan beyi gönülden tebrik ediyorum.Umarım yeni dönemde bu yurtta kalacak şanslı öğrencilerimiz de aynı sıcaklığı devam ettirir. Sahiplerine başarılarının devamını diliyorum.

öğrenci evi ( Ali Topcan - 26.06.2014 )

rahat, konforlu ve güzel kalınabilir bir yer..

29 Ekim Öğrenci Yurdu ( Efe ÜNAL - 26.06.2014 )

Her zaman güleryüzle karşılaşacağınız, güven dolu, temizliği ve sorunları yaklaşımıyla öne çıkan bir yurttur. Aklınız kalmadan çocuklarınızı emanet edebilirsiniz.